Jautājumi un atbildes

Kādā veidā tiek regulēts granini dzērienu ražošanas process? Kādas kvalitātes pārbaudes tiek veiktas?

atvērt

granini produktu ražošanas laikā tiek nodrošināta kvalitātes pārbaude, kas ir saskaņā ar mūsu īpaši augstajiem standartiem. Vispirms neatkarīgas institūcijas regulāri veic revīziju mūsu piegādātājiem. Turklāt visām izejvielām, ko mums piegādā, tiek veikta rūpīga mikrobioloģiskā pārbaude. Visā ražošanas procesā granini produkti iztur līdz 50 pārbaudes - līdz gala kvalitātes kontrolei, pirms tiek nogādāti klientiem.

Vai granini pudeles iespējams atgriezt?

atvērt

Nē, saskaņā ar Vācijas likumā esošajiem noteikumiem par iepakojuma atgriešanu mūsu PET pudeles nav iespējams nodot. Tāpēc saskaņā ar likumā noteiktajām prasībām mēs samaksājam par katru apgrozībā laisto pudeli, izmantojot licencētu savākšanas uzņēmumu. Mūsu pudeles ir jāsavāc dzeltenos maisos vai dzeltenās atkritumu tvertnēs, un attiecīgi jāpārstrādā.

Ko uz granini pudeles nozīmē iedobītes?

atvērt

granini iedobīšu vēsture aizsākās jau 1969. gadā. Jau tajos laikos caurspīdīgo pudeļu izcilais dizains pievērsa sev uzmanību. Laika gaitā granini pudele ir kļuvusi par īstu preču zīmi. Mēs varētu sacīt, ka ikviena no iedobītēm nozīmē vienu labu iemeslu, kāpēc tik daudziem cilvēkiem patīk granini.

Kas ir augļu dzēriens?

atvērt

Augļu dzērieni atkarībā no attiecīgās šķirnes satur tikai 6-30 % sulas. Vēl bez noteiktā ūdens un cukura daudzuma likums ļauj pievienot arī vitamīnus un mākslīgos aromātus.

Kas ir augļu nektārs?

atvērt

Tādiem augļiem kā, piemēram, skābajiem ķiršiem, greipfrūtiem vai jāņogām ir augsts augļu skābes saturs. Citi augļi, piemēram, banāni, sastāv no blīva augļu mīkstuma ar zemu ūdens saturu. 100 % sula no šiem augļiem būtu vai nu pārāk skāba, vai ar pārāk viskozu šķidrumu. Tieši tāpēc augļu saturs šādos dzērienos parasti nav augstāks par 25 līdz 50%. Tikai bagātinot sulu ar ūdeni un cukuru, šos augļu veidus var pārvērst tīkamā augļu dzērienā.

Kad augļu sula patiešām ir īsta augļu sula?

atvērt

Īsta augļu sula ir izgatavota no 100% svaigiem augļiem. Tie ir vai nu filtrēti un apstrādāti tieši pēc augļu izspiešanas sulā, vai no tiem tiek izgatavots koncentrāts, kas parasti attiecas uz eksotiskajiem augļiem: augļi tiek izspiesta izcelsmes valstī; un pēc tam ūdens tiek saudzīgā veidā iegūts no sulas. Rezultātā rodas augstas kvalitātes koncentrāts, ko var viegli pārvadāt un parasti tas sasniedz Eiropu ar kuģi. Pirms pildīšanas pudelēs pievienojam tādu pašu daudzumu ūdens, kāds iepriekš tika atdalīts. Tādā veidā tiek nodrošināta nemainīgi augsta kvalitāte visa gada garumā neatkarīgi no faktiskās ražas.

Cik ilgi var uzglabāt granini produktus, pat ja tie nesatur konservantus?

atvērt

granini produkti ir izgatavoti ilgstošai lietošanai dabiskā veidā - rūpīgi karsējot un atdzesējot, bet nepievienojot mākslīgos konservantus. Pēdējos gados uzņēmums „granini” ir kļuvis par aseptiskās aukstās pildīšanas metodes aizsācēju, kas ir īpaši saudzīga sulas apstrāde. Turklāt mūsu daudzslāņainā kompozītmateriāla PET pudeles ar vakuuma blīvējumu saglabā garšu un kvalitāti mūsu produktiem tik drošā veidā, cik vien iespējams.

No kurienes nāk augļi, kas tiek izmantoti granini dzērienu pagatavošanā?

atvērt

Mēs iegādājamies augļus visā pasaulē - kur tiek nodrošināta labākā kvalitāte. Svaigie augļi, ko mēs izmantojam ražošanā, parasti nāk tieši no to izcelsmes valstīm un, ja iespējams, tiek iegādāti pašā ražas novākšanas laikā. Tādā veidā mēs varam būt droši, ka granini dzērieni ir pagatavoti tikai no labākajiem un pilnībā nogatavojušiem augļiem.

Vai granini dzērienos augļu saturs ir tik pat augsts kā citu zīmolu sulās?

atvērt

Augļu dzērieniem ir juridiski reglamentēts minimālais augļu saturs. Tas ir atkarīgs no attiecīgās augļu šķirnes īpašībām, piemēram, konsistences, cukura un skābes satura. Tā rezultātā augļu saturs dažādās augļu sulās atšķiras. granini augļu dzērienu harmoniskajai garšai esam uzstādījuši augstu vērtību latiņu, ko sasniedzam, izvēloties visgaršīgāko augļu saturu, bieži vien pārsniedzot juridiski noteikto minimālo apmēru.

Dažu granini dzērienu sastāvā ir arī cukurs - kāpēc?

atvērt

Katram augļu veidam, kad to pārveido sulā, piemīt savas īpatnības. Piemēram, no bumbieriem, aprikozēm un persikiem nevar izgatavot 100% sulu, ņemot vērā to dabisko konsistenci. Tā pat ir arī grūti pagatavot gardu sulu no greipfrūta un korintēm, jo tiem ir ‎ļoti skāba garša. Tikai pievienojot cukuru un ūdeni mēs varam pagatavot no šiem augļiem baudāmus dzērienus ar patīkamu garšu. Starp citu - visi augļi satur dabisko cukuru fruktozes, glikozes vai saharozes veidā; citi vairāk, citi mazāk.

Cik daudz kaloriju ir granini dzērienu sastāvā? Kur es varu uzzināt vairāk par dzērienu uzturvērtību un sastāvdaļām?

atvērt

Sīkāku informāciju par kalorijām, uzturvērtībām un sastāvdaļām produktā Jūs varat uzzināt šajā tīmekļa vietnē. Dodieties uz sadaļu „Izvēlieties savu granini” un noklikšķiniet uz dzēriena, par kuru vēlaties uzzināt sīkāku informāciju.

Cik ilgi granini produktus var uzglabāt svaigus?

atvērt

Katram granini produktam uz etiķetes ir norādīts datums, līdz kuram tas ir jāizlieto. Pēc atvēršanas produktus jāuzglabā ledusskapī un jāizlieto trīs līdz četru dienu laikā.

Vai granini dzērieni satur mākslīgās krāsvielas un/vai konservantus?

atvērt

granini dzērieni ir augstas kvalitātes dabīgi produkti. Tie nesatur mākslīgās krāsvielas un/vai konservantus.

Kāda ir ideāla temperatūra, kurā granini dzērieni garšo vislabāk?

atvērt

Viss ir atkarīgs no gadalaika, kā arī no patērētāju vēlmēm. Piemēram, „granini Frucht Prickler” vislabāk garšos atdzesētā veidā vasarā. Turpretī citus granini dzērienus, piemēram, „granini Samtig & Fein” var arī atstāt ārpus ledusskapja kādu laiku pirms izmantošanas, lai pastiprinātu sulīgo garšu.

Kā Jūs atrodiet ideālo recepti katrai jaunajai granini sulas garšai?

atvērt

Ikviena jauna garša ir izstrādes pilnveidošanas procesa rezultāts. Ikvienam jaunam dzērienam mēs pārbaudām līdz pat 70 receptes, lai noskaidrotu, kuras augļu šķirnes un kuras no gandrīz 150 dabīgajām sastāvdaļām atbilst visvairāk. Pēc tam patērētājs izvēlas sev tīkamāko sulas garšu. Vispārējos izmēģinājumos mēs noskaidrojam to garšu, kas mūsu klientiem patīk visvairāk.