Persiki

Persiku pazīme ir to samtainā un burvīgā miziņa. Arī persiku mīkstums ir tikpat nepārprotams: ciets vai mīksts, kam piemīt atsvaidzinoša salduma garša. Atkarībā no šķirnes tie var būt dzeltenā, baltā vai pat sarkanīgā krāsā. Persiku aromātiskā garša tiek izmantota gan saldumos, gan arī pikantos ēdienos un dzērienos, un tā ir arī patiesa bauda.

Uzņēmumā „granini” mēs izmantojam tikai zeltaini dzeltenos persikus ar intensīvi piesātinātu garšu. Tie netiek novākti pirms nav sasnieguši perfektu nogatavošanās stāvokli. Jo tikai šādi augļi var sniegt dabīgi saldu svaigumu, kas akcentēs mūsu granini sulas.

Kur atrast granini

  • granini Trinkgenuss
  • granini Trinkgenuss

Kā izbaudīt granini produktus

Virgin Island

Virgin Island

Vai esat gatavi dzīvei uz salas? Tad ir pienācis laiks doties uz Virdžinijas salām. Šis…

Apskatīt recepti

Sweet Baya

Sweet Baya

Vienmēr atradīsies kāds labs iemesls, lai uzaicinātu draugus pie sevis. Viens no šiem iemesliem…

Apskatīt recepti

Sex on the Beach

Sex on the Beach

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties pludmalē, vai sēžat četrās sienās, degvīns, persiks, ananāss un…

Apskatīt recepti

Zīmols, uz kuru var paļauties

Ikreiz, kad ieraugāt mūsu produktus, varat būt pārliecināti, ka tas ir mūsu darbinieku un vispasaules piegādātāju pieredzes un centienu rezultāts, kas atbilst visaugstākajām produktu kvalitātes prasībām.

Tas jaušams ikvienā iedobītē uz mūsu īpašās formas pudelēm, kas interpretē kādu no daudzajiem iemesliem, kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas granini, salīdzinot ar citiem zīmoliem. Četri galvenie principi, kas ir granini vislabākās augļu garšas solījuma pamatā:

Tikai pats labākais

Ne katra augļu šķirne pārtop granini sulā. Uzziniet vairāk par mūsu stingrajiem augļu šķirņu atlases standartiem.

atvērt

Inovācijas kvalitātes uzlabošanai

Tomēr mūsu sulās ir kas vairāk, kā tikai rūpīgi atlasīti augļi. Uzziniet vairāk, kāda veida inovācijas mēs nepārtraukti cenšamies izmantot, lai uzlabotu mūsu produkcijas kvalitāti.

atvērt

Liela uzmanība pat sīkām detaļām

Esam pielikuši lielas pūles, lai saglabātu visu labāko, kas ir augļos. Uzziniet vairāk par granini produktu ražošanas filozofiju.

atvērt

Atbildība par apkārtējo vidi

Daba un cilvēki visā pasaulē mūs nodrošina ar vislabākajām sastāvdaļām. Uzziniet vairāk par mūsu centieniem atgriezt planētai atpakaļ tik daudz, cik vien iespējams.

atvērt