Ābols

Visā pasaulē ir aptuveni 7500 ābolu šķirņu. Tādēļ a‏rī ābols ir ļoti daudzveidīgs auglis. Atkarībā no šķirnes, ābolu garša varbūt gan salda, gan arī skāba. Āboli var būt arī dažādās krāsās - gan sarkanā, gan zaļā, gan arī dzeltenā. Turpretī ābolu mīkstums gandrīz vienmēr ir tāds pats - garšīgi balts, sulīgs un atsvaidzinošs.

Lielākā ābolu daļa granini dzērienos nāk no Eiropas valstīm. Mērķtiecīga augļu izvēle ļauj pieskaņot dzērienam ideālu garšu, kas piešķir lieliskāko ābolu garšas pilnību!

Kur atrast granini

  • granini Trinkgenuss
  • granini Trinkgenuss

Kā izbaudīt granini produktus

White Apple Fizz

White Apple Fizz

Kad āra ballītē ir kļuvis par karstu, viesi lec baseinā, bet ja nu Jums tāda nav? Tad ir pienācis…

Apskatīt recepti

Zīmols, uz kuru var paļauties

Ikreiz, kad ieraugāt mūsu produktus, varat būt pārliecināti, ka tas ir mūsu darbinieku un vispasaules piegādātāju pieredzes un centienu rezultāts, kas atbilst visaugstākajām produktu kvalitātes prasībām.

Tas jaušams ikvienā iedobītē uz mūsu īpašās formas pudelēm, kas interpretē kādu no daudzajiem iemesliem, kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas granini, salīdzinot ar citiem zīmoliem. Četri galvenie principi, kas ir granini vislabākās augļu garšas solījuma pamatā:

Tikai pats labākais

Ne katra augļu šķirne pārtop granini sulā. Uzziniet vairāk par mūsu stingrajiem augļu šķirņu atlases standartiem.

atvērt

Inovācijas kvalitātes uzlabošanai

Tomēr mūsu sulās ir kas vairāk, kā tikai rūpīgi atlasīti augļi. Uzziniet vairāk, kāda veida inovācijas mēs nepārtraukti cenšamies izmantot, lai uzlabotu mūsu produkcijas kvalitāti.

atvērt

Liela uzmanība pat sīkām detaļām

Esam pielikuši lielas pūles, lai saglabātu visu labāko, kas ir augļos. Uzziniet vairāk par granini produktu ražošanas filozofiju.

atvērt

Atbildība par apkārtējo vidi

Daba un cilvēki visā pasaulē mūs nodrošina ar vislabākajām sastāvdaļām. Uzziniet vairāk par mūsu centieniem atgriezt planētai atpakaļ tik daudz, cik vien iespējams.

atvērt